اقامتگاه بوم گردیگردشگری

 بررسی درآمد میلیونی اقامتگاه بوم گردی در ایران

درآمد اقامتگاه بوم گردی

تشریح راز درآمد میلیونی اقامتگاه بوم گردی. آینده درآمدی اقامتگاه های بومگردی در ایران. میزان درآمد سالیانه اقامتگاه بوم گردی در ایران چقدر است؟

اقامتگاه بوم گردی از سالها پیش وقتی هنوز ایده ای برای این کار وجود نداشت، روستائیانی از اصفهان اقدام به پذیرایی از مهمانان و گردشگران کردند و با در اختیار قرار دادن یک اتاق شکل اولیه ای از اقامتگاه را بوجود آوردند.

وقتی منافع و درآمد حاصل از اقامت گردشگران به گوش همگان رسید، کارآفرینان دست بکار شدند و تا امروز اقامتگاه های بیشماری در سرتاسر کشور تاسیس شد.

همه اقامتگاه ها از لحاظ کیفیت در یک سطح نبودند و با تمهیداتی که دولت و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری لحاظ کردند، کلیه اقامتگاه های بوم گردی درجه بندی شدند و ضوابط ساخت اقامتگاه بوم گردی برای سامان دادن به آنها وضع گردید.

درآمد اقامتگاه بومگردی آنچنان خوب و وسوسه برانگیز است که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

درآمد اقامتگاه بوم گردی

در حال حاضر برای هر شب اقامت در یک اقامتگاه بوم گردی بین 80 تا 200 هزار تومان باید هزینه شود. در بدبینانه ترین حالت اگر سالانه 3000 نفر در یک اقامتگاه اقامت کنند و هر کدام مبلغ 80 هزار تومان بپردازند، 240 میلیون تومان در سال درآمد یک اقامتگاه بوم گردی است.

البته باید هزینه های سالانه را هم از مبغ فوق کم کرد تا به عدد قابل قبولی دست یافت.

این بررسی در بدترین شرایط ممکن بود و اگر حتی میانگین آن را هم میگرفتیم درآمد اقامتگاه بوم گردی عددی بالاتر را نشان می داد.

برای ساخت اقامتگاه بوم گردی لازم است حتماً آموزش های لازم را بدست آورده باشید و قبل از هر چیز با هزینه ساخت اقامتگاه بوم گردی آشنا شوید.

توصیه ما این است که برای اطلاع از میزان هزینه ها و درآمد اقامتگاه بوم گردی، یک طرح توجیهی بوم گردی که در سال کنونی نگاشته شده را مطالعه کنید.

برای دریافت طرح توجیهی بوم گردی doc قابل ویرایش کلیک کنید  

آینده درآمد اقامتگاه بوم گردی در ایران

در آینده ای نه چندان دور شاهد پیشرفت و رنق صنعت اقامتگاه های بوم گردی خواهیم بود. آمارها نشان دهنده این موضوع هستند که با گذشت زمان تمایل مردم به طبیعت و مکانهای بکر و به دور از زندگی ماشینی بیشتر خواهد بود.

مردمان ایران زمین انسان های فوق العاده احساسی هستند و تمایل زیادی به طبیعت و فرهنگ بومی دارند.

روند سختی ها و مشقت های روزمره به خودی خود مردم را به سمت آرامش و آن هم اقامت در یک فضای امن و خلوت می کشاند.

سخن پایانی

راز درآمد میلیونی از اقامتگاه بوم گردی این است که اطلاعات و دانش خود را پیرامون این حرفه بالا برده و با چشمان باز اقدام به راه اندازی اقامتگاه بوم گردی کنید.

درآمد اقامتگاه بوم گردی اگرچه وسوسه برانگیز است اما انسانهایی عاشق را می طلبد. هیچ کس نمی تواند مردم را دوست نداشته باشد ولی اقدام به تاسیس یک اقامتگاه بوم گردی کند.

آینده این حرفه بسیار امیدوارکننده است و روز به روز به محبوبیت این کسب و کار افزوده می شود.

به امید موفقیت روز افزون….

امتیاز به این مقاله

درآمد اقامتگاه بوم گردی

امتیاز کل

بررسی میزان درآمد اقامتگاه بوم گردی

User Rating: 3.48 ( 2 votes)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن